Koncerty, představení a výstavy:

Datum

Název

27.06.2019 - 18:00 - Čt

Třídní koncert zpěv

23.06.2019 - 16:00 - Ne

Koncert Vox

21.06.2019 - 18:00 - Pá

Třídní koncert + absolventi Kabíčková

18.06.2019 - 18:00 - Út

Třídní koncert - J. Kolomá

18.06.2019 - 14:00 - Út

Talentové zkoušky TO

14.06.2019 - 17:00 - Pá

Třídní koncert M. Přibylová

14.06.2019 - 17:00 - Pá

Třídní koncert - Mojzešová, Hora

13.06.2019 - 18:00 - Čt

Třídní koncert Havlíček

11.06.2019 - 17:30 - Út

Taneční večer Kolín

07.06.2019 - 18:00 - Pá

Třídní koncert - Haláček

06.06.2019 - 09:00 - Čt

Soustředění Vox

05.06.2019 - 18:00 - St

VyDra a absolventské vystoupení

01.06.2019 - 10:00 - So

Open ZUŠ

31.05.2019 - 17:00 - Pá

Podlipanky-Koncert orchestrů ZUŠ - ZUŠ Open

31.05.2019 - 13:00 - Pá

Talentové přijímací zkoušky do výtvarného oboru

30.05.2019 - 13:00 - Čt

Talentové přijímací zkoušky do výtvarného oboru

29.05.2019 - 14:00 - St

VERNISAŽ VO A ZAHRADNÍ SLAVNOST

29.05.2019 - 13:00 - St

Soutěž ZUŠ orchestrů - divadlo Žatec

28.05.2019 - 18:00 - Út

Veřejný koncert ZUŠ + absolventská vystoupení

27.05.2019 - 17:30 - Po

Třídní večírek Novák

24.05.2019 - 17:00 - Pá

Třídní koncert - Sasková

23.05.2019 - 15:00 - Čt

Interní vystoupení Novák

22.05.2019 - 18:00 - St

Veřejný koncert ZUŠ + absolventská vystoupení

21.05.2019 - 17:00 - Út

Koncert třídní - Hoskovcová

18.05.2019 - 18:00 - So

Absolventský koncert

18.05.2019 - 09:00 - So

Soustředění Vox

17.05.2019 - 17:00 - Pá

Absolventský koncert- Sasková, Pohnánová

15.05.2019 - 18:00 - St

Třídní a abs. koncert ZPĚV + V. Ouhrabka

14.05.2019 - 17:00 - Út

Třídní koncert Pohnánová

10.05.2019 - 17:00 - Pá

Absolventský Koncert-Sasková, Haláček

09.05.2019 - 15:00 - Čt

interní koncert Pohnánová

29.04.2019 - 18:00 - Po

VyDra monologů a dialogů

27.04.2019 - 09:00 - So

Soustředění Vox

17.04.2019 - 18:00 - St

Interní koncert zpěv

16.04.2019 - 18:00 - Út

Veřejný koncert ZUŠ + absolventská vystoupení

11.04.2019 - 15:00 - Čt

Interní koncert - klavír

08.04.2019 - 18:00 - Po

Přednesové VyDra

19.03.2019 - 18:00 - Út

Veřejný koncert ZUŠ

16.03.2019 - 09:00 - So

Soustředění Vox

14.03.2019 - 18:00 - Čt

Festival NeNečisto

14.03.2019 - 08:30 - Čt

Přednesová soutěž

09.03.2019 - 18:00 - So

Včelaři v divadle

23.02.2019 - 09:00 - So

Soustředění Vox

21.02.2019 - 14:00 - Čt

Okresní kolo – kom. hra

19.02.2019 - 18:00 - Út

Třídní koncert Pohnánová

19.02.2019 - 16:30 - Út

Přehrávka před soutěží - tria Kolomá

18.02.2019 - 18:00 - Po

Přednesové VyDra

16.02.2019 - 09:00 - So

Soustředění Lososáci

13.02.2019 - 18:00 - St

Třídní koncert Madona, Havlíček

12.02.2019 - 18:00 - Út

Veřejný koncert ZUŠ

12.02.2019 - 18:00 - Út

Třídní koncert Havlíček Madona

09.02.2019 - 09:00 - So

Včelaři v divadle

08.02.2019 - 17:30 - Pá

Třídní koncert I. R. Hora

07.02.2019 - 16:30 - Čt

Interní koncert 7. roč.+ II. st. - klavír

04.02.2019 - 18:00 - Po

Taneční večer pololetní - sokolovna